Najczęściej Zadawane Pytania

Czy przedmioty sprzedawane na Grailkick są autentyczne?

Tak, wszystkie przedmioty sprzedawane przez nas są autentyczne. Każdy przedmiot, zanim trafi w twoje ręce, jest wnikliwie sprawdzany, pod względem autentyczności oraz wad.

Co jeżeli jestem zainteresowany/a produktem lub rozmiarem, którego nie widzę?

Odezwij się do nas na Instagramie (zalecane), lub napisz do nas przez drogę mailową na email kontakt@grailkick.com, a postaramy się dla Ciebie zdobyć wymarzony model.

Ile trwa dostawa?

Większość produktów w naszym sklepie znajduje się w naszych magazynach i są dostępne od ręki, wtedy dostawa powinna zająć nie więcej niż 7 dni, jednakże w naszym sklepie posiadamy modele bardziej limitowane i są one dostępne na zamówienie, wtedy proces dostawy nie powinien przekroczyć 14 dni.

Skąd posiadacie limitowane produkty na waszej stronie?

Większość produktów, które sprzedajemy, są produktami kolekcjonerskimi. Najczęściej skupujemy produkty od naszych dostawców, a później sprawdzamy je pod względem autentyczności oraz jakości.

Czy mogę zwrócić albo wymienić produkt?

Jeśli produkt, który zamówiłeś, był dostępny od ręki, wtedy przysługuje ci 14-dniowy zwrot bez wyjaśnienia jego przyczyn, jednakże jeżeli produkt, który zamówiłeś, był na zamówienie, nie przysługuje ci zwrot, gdyż są one zamówieniami na specjalne życzenie klienta.