Yeezy 500, czyli owoc udanej współpracy rapera, a zarazem projektanta mody Kanye Westa z niemieckim producentem odzieży i obuwia — Adidasem. Yeezy 350 Blush to kolorystyka, która zapoczątkowała kolekcję. Została ona zaprezentowana w 2017 roku podczas Kanye Sezon 6 i początkowo nazywała się Desert Rat, chociaż końcowo nazwę tą zastąpiła nazwa Blush — wydana początkiem stycznia 2018 roku. Na kolejne kolorystyki musieliśmy trochę poczekać, ale opłacało się! Następne w kolejności były Yeezy 500 Super Moon Yellow i Yeezy 500 Utility Black, które ludzie pokochali!

Ciekawostki o Yeezy 500

Pewnie myślicie, że podeszwa została wyposażona w technologię Boost, którą stosowano w poprzednikach Yeezy 500, otóż mylicie się, Adidas w kolekcji Yeezy 500 zdecydował się na inne rozwiązanie, postawił na adiPRENE+. Kolejną ciekawostką związana z tym modelem jest fakt, że Yeezy 500 można było dostać kilka miesięcy przed oficjalną premierą w styczniu, co ciekawsze nie była to nawet pierwsza wydana kolorystyka, tylko druga, którą wydano kilka miesięcy po wydaniu pierwszej.

Najbardziej pożądane kolorystyki Yeezy 500

Na pierwszym miejscu w tym zestawieniu musi pojawić się kolorystyka Utility Black, która wydana w lipcu od razu cieszyła się niesamowitym powodzeniem i stała się natychmiastowym hitem sprzedaży Yeezy! Uwagę trzeba również zwrócić na kolorystykę Cloud White wydaną w upalne sierpniowe dni 2023 roku, podobnie jak kolorystyka Utility Black odniosła bardzo duży sukces i zyskała wielu fanów!

Nie zapomnij również sprawdzić innych popularnych modeli, takich jak Yeezy Slide, Yeezy 350 czy też Yeezy Foam Runner!