Yeezy Foam Runner, czyli kolekcja, którą świat po raz pierwszy raz miał szansę ujrzeć dzięki córce Kanye Westa — North. Po raz pierwszy pojawiły się na rynku w roku 2020 i od razu zyskały swoich fanów dzięki futurystycznemu wyglądowi, który wiele osób pokochało!

Najciekawsze Modele Yeezy Foam Runner 

Świat doczekał się naprawdę wielu wydań kolorystycznych od 2020 roku kiedy pierwszy raz ujrzeliśmy model Yeezy Foam Runner. Z pewnością gratką dla osób, które cenią historię, będzie, pierwszy model, wyprodukowany w USA, czyli Yeezy Foam Runner Ararat. Charakteryzują się białą cholewką i z pewnością będą pasowały do większości stylizacji. Głupio byłoby również zapomnieć o kolorystyce Onyx, wydanej w 2022 roku, która została wyprzedana w parę chwil, a w losowaniu uczestniczyło miliony osób! Dla osób, które chcą nadać stylizacji nutkę unikalności, również coś przygotowaliśmy, jest to kolorystyka MX Carbon, której cholewkę dominują barwy czerni, szarości, żółci oraz fioletu. 

Skąd popularność Yeezy Foam Runner? 

Żeby dowiedzieć się dlaczego, każdy model Yeezy jest popularny musimy cofnąć się do 2012 roku kiedy Kanye West podpisuje umowę z Adidasem. Kilka lat później ukazują się pierwsze modele, które natychmiast stają się hitem sprzedażowym. Nie inaczej było z projektem Yeezy Foam Runner, który był czymś nowym. Nie ma wątpliwości, że do popularności przyczyniło się wiele innych czynników takich jak: popularność samego rapera, czy wydanie butów spod szyldu marki, która jest ceniona od lat — Adidasa, ale na pewno właśnie ta oryginalność była potrzebna na rynku i dlatego Yeezy Foam Runner stały się natychmiastowym hitem. Od momentu wydania minęło kilka lat, a ludzie ciągle chcą pozyskiwać coraz to nowe kolorystyki, co oznacza, że model ten nie straci na wartości przez lata i cały czas będzie bardzo pożądany.