Adidas Gazelle to podobnie jak w przypadku Adidas Samba buty stworzone z myślą o sporcie. Po raz pierwszy zadebiutowały w 1964 roku z okazji Igrzysk Olimpijskich, odbywających się w Rzymie. Zostały one wtedy ulubionymi butami reprezentacji niemieckiej. Przez następne lata aż do dnia dzisiejszego ulepszano Adidas Gazelle, żeby uzyskać idealną wersję.

Najciekawsze modele Adidas Gazelle

Przez ponad 50 lat kolekcja Adidas Gazelle mocno się zmieniła. Kiedyś stworzone z myślą o sportowcach a dzisiaj idealne na wyjście na miasto. Pierwsza kolorystyka, która bez wątpienia zasługuje na uwagę i jest w ostatnich czasach hitem to Adidas Gazelle Bold Pink Glow . Wydane 14 grudnia 2022 roku wyróżniają się różową cholewką, trzema charakterystycznymi paskami na cholewce i złotym logo GAZELLE. Całość dopełnia ciemnobrązowa podeszwa. Ten projekt z pewnością zasługuje na uwagę i będzie oryginalnym dopełnieniem każdego outfitu!

Kolejny model to Adidas Gazelle Indoor Blue Fusion Gum — wydane 15 grudnia 2022 roku wyróżniają się niebieską cholewką, trzema białymi paskami i złotym logo GAZELLE na cholewce. Całość uzupełnia ciemnobrązowa podeszwa zachodząca na cholewkę. Ten model również z pewnością przypadnie wielu osobom do gustu!